środa, 10 grudnia 2014

Creative Blog Tour

Nie jestem za bardzo przekonana do wszystkich krążących po blogach łańcuszkowych zabawach, ale tym razem postanowiłam wziąć w niej udział. Do Creative Blog Tour zostałam zaproszona przez Zuzannę z Suzospiracji (klik). Cała zabawa polega na promowaniu ciekawych i kreatywnych blogów oraz odpowiedzi na krótki zestaw pytań. Czuję, jakbym znała Zuzię osobiście. Obserwujemy swoje blogi i często komentujemy swoje dzieła. Zuzia jest bardzo twórczą osobą, która potrafi tworzyć wiele ciuchów, od pięknych damskich sukienek przez akcesoria kuchenne po męskie dresowe spodnie. Jest wszechstronna i bardzo szybko się rozwija. Dla mnie najlepszym dowodem na to, jak szlifuje swój warsztat, jest uszyty przez nią żakiet, czyli dość trudna część garderoby - coś, co jest jeszcze przede mną:-) Bardzo lubię przeglądać jej posty i czekam z niecierpliwością na nowości:-) Bardzo ładnie uszyła też spódniczkę ze zdjęcia poniżej:-)


Do zabawy zaprosiłam Domową Szwalnię. Agnieszkę miałam okazję poznać osobiście na spotkaniu krakowskich blogerek i osób szyjących. Domowa Szwalnia funkcjonuje od listopada 2013 roku i już ma na swoim koncie całkiem niezły dorobek. Aga szyje zwiewne, idealnie skrojone, kobiece ubrania, które później prezentuje na przepięknych zdjęciach. Ciuchy wyprodukowane przez Domową Szwalnię zachwycają prostotą, ale też są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.


Mnie, oprócz ostatnio uszytej sukienki, bardzo urzekła kurtka motocyklowa i uroczy asymetryczny suwak:-)

W Creative Blog Tour chodzi też o dostarczenie kilku informacji o sobie i odpowiedzeniu na pytania: 1) Nad czym obecnie pracuję? Obecnie kończę szycie niebieskiej sukienki:-) już wkrótce na blogu!
2) Czym moja praca różni się od innych? Pewnie tym, że wykonuję ją ja, a nie ktoś inny;-) a tak na poważnie, to pewnie tym, że mam dość "luźne" podejście do szycia i często korzystam z metody "prób i błędów".
3) Dlaczego piszę bloga? Blog miał stać się dla mnie motywacją do nieporzucenia szycia i właśnie tak działa. Gdy długo nie publikuję żadnego posta, czuję, że czas coś uszyć:-)
4) Jak wygląda mój proces tworzenia? Bardzo różnie, w zależności od sytuacji ilości wolnego czasu. Czasem bywa tak, że rodzi mi się pomysł w głowie lub wpada w oko jakiś wykrój z burdy, następnie kupuję materiał na ten konkretny pomysł, a innym razem najpierw zaopatruję się w materiał, jeśli coś mi się bardzo spodoba, zatem wszystko zależy od sytuacji.

2 komentarze:

  1. ta kurtka jest naprawdę ciekawa :)
    Pozdrawiam serdecznie
    Zocha

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz świetny styl ! Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam :) http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/ obs za obs?

    OdpowiedzUsuń